Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Opilý frajer, meloun a mačeta. Co myslíte, jak to dopadne?

Alkohol je dobrý sluha, ale zlý pán. Své o tom ví už i tento muž, který v opilosti dostal skutečně „geniální“ nápad – naporcovat meloun mačetou. A protože chtěl svůj heroický výkon zaznamenat pro příští generace, požádal své přátele, aby průběh celé operace nafilmovali na mobilní telefony.

Kdyby býval meloun normálně položil na stůl, všechno mohlo dopadnout úplně jinak. Jenže pitím rozkurážený mladík ho místo toho postavil na špičku, levou rukou si ho přidržel, do pravé vzal mačetu, pořádně se rozmáchnul a… čepel se podle očekávání zasekla nejen do melounu, ale i do jeho dlaně.

Z tohoto videa plyne hned několik poučení: Za prvé, pokud jste přebrali, nesnažte se frajeřit – víc než pravděpodobně to skončí pořádnou ostudou. Za druhé, to, že jste viděli film Machete, ještě neznamená, že s tímto nástrojem umíte zacházet. A za třetí, když už se jednou rozhodnete něco podobného zkoušet, nedělejte to alespoň v přítomnosti zástupkyň něžného pohlaví – většina z nich totiž nesnáší pohled na krev. Ostatně závěrečný jekot jedné z přihlížejících dívek je výmluvný sám o sobě.

Mohlo by vás zajímat

Další články