Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Opilé nezletilé dívky ve spodním prádle vyvolaly na internetu pozdvižení! Fotky z amerických večírků už ale mají utrum!

V době sociálních sítí se už nic neutají.
Zdroj: Twitter
+ Další 3 fotografie

Long Island v New Yorku je místo, kam často chodí nezletilí teenageři opíjet se a dělat nepřístojnosti. Na Twitteru se pak objevil speciální účet s názvem Long Insland Party Stories, kde se ukázalo, co se tam všechno děje – nezletilé svlékající se dívky, močení do dřezů a kytek, polonazí opilí kluci, zvracení. Bylo tam prostě všechno.

Účet velmi rychle nasbíral 25 tisíc followerů, což vyděsilo zejména rodiče dětí, kteří své polonahé a opilé ratolesti na fotografiích poznali.

„Děti dělají blbosti, stejně jako jsme je dělávali my, ale v té době nebyly sociální sítě, které je ukazují celému světu,“ říká jeden liberálněji smýšlející rodič.

Twitter účet byl už sice zrušen, ale fotografie si, jak je na internetu zvykem, žijí svým vlastním životem. Rodiče se obávají, že jejich pozvracené polonahé ratolesti by kvůli tomu mohly mít problémy s přijímáním na vysokou školu a klidně i získáním práce.

A celá tahle epizodka minimálně skončila pár „zarachama“.

Související články

Další články