Mezi tímhle „hvězdným párečkem“ to vždycky dost vřelo. O tom, že Chyna je trochu vznětlivá, ví svoje i její bývalý Tyga, který již nějakou dobu chodí s Kylie Jenner, nejmladší sestrou Roba. Ano, hotové Beverly Hills. Chyna prostě pro ránu nejde daleko, když ji někdo rozparádí. A jak je vidět, Rob jí hraje na nervy poměrně často.

Na začátku vztahu si tihle dva přísahali lásku a Rob dokonce nemluvil se svojí vlastní rodinou, která se s novou členkou klanu nemohla vyrovnat. Potom přišlo těhotenství a Chyně zase hráblo. Hádky byly na denním pořádku a chudák Rob si nikdy neuměl moc poradit. Podle Chyny na ni moc žárlil.

Je pravda, že Rob má kvůli svému vzhledu problémy se sebevědomím už několik let. Své problémy ale jednoduše odmítá řešit. Místo aby se dal dohromady a něco se svou zadnicí, která pomalu dosahuje velikosti té Chyniny, něco udělal, raději se schovává doma a vyhýbá se veřejnosti.

Jejich hádky vygradovaly do nesmyslu nyní před Vánocemi, kdy opilá Chyna svého snoubence vypohlavkovala z domu. Odtrhnout je musel přítel Robovy matky Corey. Chyna se odstěhovala i s jejich novorozenou dcerou Dream a na Instagramu a Snapchatu se to hned začalo hemžit srdceryvnými battely.

Jenže Chyně někdo tak trochu hacknul telefon a začaly se na veřejnost dostávat konverzace, které neměly. Svého budoucího bývalého označovala jako tlusté prase, a to je ještě to nejmilejší. Jak říkáme, je to holka, co má temperament.

Robovi tím samozřejmě zlomila srdéčko a možná plánoval se zase na pár let zavřít v ložnici, ale podle posledních zpráv se pár znovu usmířil a na svém vztahu se rozhodl zapracovat. Co by taky jiného dělali? Vždyť tihle dva se hledali, až na sebe zbyli. Jediným problémem těchto dvou nejspíš bude fakt, že ani jeden nic neumí a nic pořádně nedělá. Když nevíte kudy z nudy, tak prostě vymýšlíte blbiny. Navrhujeme, abyste si našli práci!