Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Opilá babička se svlékala ve Zlíně a dítě (1,5 roku) hodila mezi dveře. A to není vše!

Zdroj: Týdeník policie
Tento příběh ukazuje, co s lidmi dokáže alkohol. Opilá babička, opilá matka, opilý otec a malé dítě, které netuší, co se s ním děje. Děcku šlo v podstatě o holý život. Protože babička byla totálně mimo a dítě se povalovalo na zemi. Čtěte šokující případ ze Zlína, který přinesl Týdeník policie.

V pondělí bylo v centru Zlína hodně rušno. Strážníci dostali hlášku, že se jim tam motá nějaká paní, která má s sebou maličké dítě. Žena ležela na zemi v bufetu na náměstí Práce a dítě jí vypadlo do mezidveřního prostoru. Moc nechybělo a zle se potlouklo.

Když na místo dorazila hlídka, tak už tam babka nebyla. Dvě mladé dívky jen strážníkům předaly rok a půl staré dítě. Za pár minut našli strážníci také babičku. Byla totálně našrot Později jí naměřili 2,2 promile alkoholu.

Babka nebyla schopná mluvit, ale byla schopná strážníky urážet. Když se jim podařilo zjistit, že jde o ženu z České Třebové, které je 41 let, dorazila na místo podivná dvojka.

Ano, tušíte správně. Jednalo se o rodiče malého dítěte. Také byli pěkně pod parou. Mamince naměřili 1,8 promile a tatínek měl jen 1,7 promile

Je jasné, že když se tahle partička rozjela, že to bylo hodně drsné. Tatínek strážníky agresivně napadal a tvrdil, že je největší samec na světě. No a chtěl to dokázat tím, že ukáže strážníkům, co má v kalhotách.

Svlékala se ale i babička Pohled na své tělo nabídla strážníkům i kolemjdoucím. To už tatínek ležel na zemi v poutech a maminka sebou stále agresivně cukala. Na druhé straně nutno zdůraznit, že ona se jediná nesvlékala, i když vypadala lépe než babička a tatínek dohromady.

Jak do celé dopadlo? Chlapečka si převzala sociálka, agresivní tatík putoval na záchytku a babičku nechali obléknout a pak ji nechali vyspat jednu noc za mřížemi.

Související články

Další články