Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Online: Iveta Bartošová se vdala a my byli u toho!

Auto s Ivetou před radnicí v Uhříněvsi.
Zdroj: herminapress.cz

15: 10 – Na Ivetu čeká venku houf novinářů, kteří dvacet minut řešili naši větu o Ivetině odchodu zadním vchodem, což byl takový fórek na rozloučenou. Tím dnešní online končí, těšíme se při rozvodu v listopadu 2015.

14:48 – Ivetě přišlo před radnici gratulovat několik desítek lidí z Uhříněvsi, ale budou mít zřejmě smůlu. Celá operace je, jak ráno upozornil náš web, naplánovaná tak, aby žádné svatební fotky nevznikaly. Důvod redakce zná, ale z taktických důvodů vám ho vykecá až za pár dnů!

14:32 – Podle tajemnice úřadu zvažoval Josef Rychtář do poslední chvíle příjmení Bartoš.

14:30 – Nejvíc nás pobavil Josef Rychtář. Ten prchl z vily zadem a po hrázi v teniskách zmizel do blízkého lesíka, aby se následně objevil až na radnici.

14:27 – Ivetě svědčil léčitel Jan Saavedra, Josefovi jeho kamarád a bývalý kolega od policie. Na obřadu chyběla celá Ivetina rodina, včetně syna Artura.

14:22 – Iveta už je zase vdaná. Ponechala si příjmení Bartošová.

14:17 – Na radnici právě začal obřad. Macura stále nikde. Iveta se za pár minut na rok a půl stane ženou Josefa Rychtáře.

14:10 – Přítomní novináři, kteří natočili příjezd i odjezd Rychtáře mladšího, už kují pikle, jaká trestní oznámení podají. Rychtář Jr. málem srazil tři lidi a velmi nestandardní byl i jeho odjezd. Bartošová mezitím dorazila i s novomanželem a patnáctiminutovým zpožděním na radnici.

14:08 – Podle jedné z žen, které postávají na Husově náměstí, se po obci šíří zvěst, že nečekaně přijede prezident Zeman. Místní zřejmě ještě neobjevili internet.

14:04 – Bizarní podívaná. Rychtář ml. si proráží s majáčkem cestu Uhříněvsí, za což ho jistě nemine trest, byť jej po cestě ze střechy už sundal. Následuje ho minimálně deset novinářských vozidel a několik civilních aut s čumily.

14:01 – Jiří Pomeje: „Přeju Ivetě hodně štěstí a panu Rychtářovi hlavně pevné nervy.“

13:57 – Rychtář Junior veze Bartošovou autem s modrým majáčkem! Neuvěřitelné!

13:55 – Podle informací příslušníků, resp. podle jejich náznaků, je k domu po dvanácté přivolal sám Rychtář.

13:52 – Snoubenci už jsou na cestě za exspoluuléhačem Bartošové, starostou Collerem, který je s mírným zpožděním oddá.

13:51 – Jedna z novinářek právě řeší s policií způsob, jakým k domu přijel Rychtářův syn, ten jen o centimetry minul televizní štáb a dvě redaktorky, které postávaly na silnici.

13:49 – Za domem se teď objevil neznámý muž, který začal cosi vynášet na zahradu a kutil něco u zadního plotu, odkud pozemek často fotí novináři. Mejdan se uskuteční možná přímo za domem.

13:44 – Dorazil Honza, Rychtářův syn, jehož příjezd do garáže byl velmi nestandardní, jedna z novinářek dokonce na místě zvažuje, že zavolá policii, která už, mimochodem, střeží radnici.

13:42 – Dům by měla každou chvíli opustit černá limuzína, která novomanžele odveze na Husovo náměstí.

13:25 – Ivetin léčitel odmítá jakékoli komentáře pro tisk a tváří se dost překvapeně z mediálního houfu na náměstí.

13:17 – U radnice na Husově náměstí se objevil léčitel Jan Saavedra v apartním dvouřadovém obleku, který si prohlédněte v galerii.

13:00 – Vítejte u online přenosu ze svatby Džambulky. Obřad má začít ve 14 hodin, u vily v Uhříněvsi je nezvykle živo, před domem vartují čtyři televizní štáby a zhruba patnáct novinářů a fotografů.

Související články

Další články