Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ondřej Liška na turné v Mexiku: Jedl kobylky, nechal si počůrat nohy a zahrál si v hliněném kulturáku

Lesní zvěř není plachá, s fanoušky se fotí ráda. Všimněte si, jak
stylově se oblékla dívka po pravici Ondřeje Lišky!
Zdroj: archiv

Možná nevíte, že náš bývalý ministr školství a současný předseda Strany zelených Ondřej Liška si občas coby host střihne koncert s alternativní nu-jazzovou skupinou Lesní zvěř, kterou kdysi pomáhal zakládat. Nutno podotknout, že počiny Ondřeje a jeho kumpánů nezní vůbec špatně, takže není divu, že Lesní zvěř vydává 31. března svoje druhé album (a 22. dubna ho pokřtí v pražském klubu Pilot).

Ještě předtím si ale odskočili na turné do Mexika – a dočkali se řady zážitků, které pro české muzikanty nejsou úplně standardní. Během koncertu v Centro Cultural Mexiquense Bicentenario, což je vlastně kulturák uplácaný z hlíny uprostřed pampy, dostala kapela jako občerstvení mísu pražených kobylek.

A posluchače nadchla.

„Sál jak La Scala, nakonec dobrý, všichni se s náma fotí, věk 8 – 80, prý nic takovýho v životě neslyšeli, berem to jako kompliment,“ popsali to členové kapely na svém blogu.

Ne všechno ale bylo tak pozitivní – například ve chvíli, kdy se během volného večera muzikanti prodírali z davu návštěvníků koncertu na obřím náměstí El Zócalo, stačil neznámý rozjařený fanoušek Ondřeji Liškovi počůrat nohy…

Ještě předtím se však celý hudební ansámbl stačil podružit s místními a navzájem se naučili pár bojových pokřiků. Takže jestli někdy v Mexiku narazíte na koncertě na fanouška, řvoucího „Vosol to, kurva!“, jedná se o kamaráda skupiny Lesní zvěř.

Související články

Další články