Vdova po Radku Brzobohatém kupodivu našla štěstí po boku mladého podnikatele, který si ji chtěl vzít od první chvíle, co ji spatřil. A teď pěkně zatlačil na stárnoucí pilku!

Dočkal se sladké odpovědi „ANO“. Co na tom, že je mezi nimi takový věkový rozdíl a Koptík by mohl být Haničky synem.

Jejich láska opravdu není jak z červené knihovny. Od začátku se jejich vztahu celý národ směje a myslí si o Ondřejovi, že je to příživník a chce se na bohaté a slavné rodině jen zviditelnit. Ale teď se táta od dvou dětí rozhodl pro rázný krok. A prostě udělal to, co říkal před měsícem na svatbě Hančina syna Ondřeje.

A jak taková žádost u milenců vypadala? Stalo se to v romantických Alpách na ledovci Hintertux, který se nachází v Tyrolsku. Jde o vyhlášený rakouský celoroční lyžařský resort, který nepatří zrovna mezi nejlevnější, ale proč se při takové příležitosti neplácnout přes kapsu.

Mnozí si ale myslí, že Ondra chce co nejdřív využít hereččiny zamilovanosti a honem se hnát před oltář. Vždyť spolu randí ani ne 9 měsíců a ten věkový rozdíl je opravdu na pováženou. Jenže zdá se, že mladík chce mít vše hned. Svou nastávající dokonce seznámil i se svými dětmi, přáteli a rodinou. A že to myslí vážně, tak to chce celé uskutečnit dřív než do roka a do dne.

Jenže to by se panáček nejdřív musel rozvést, u nás mnohoženství (zatím) uzákoněno není. Takže si bude asi muset ještě počkat, než také bude nosit příjmení Gregor. Nebo se snad herečka přejmenuje na Koptíkovou? To se nám moc nezdá, když si příjmení nevzala ani po slavném herci…

Fotografie z žádosti o ruku přinesl deník Blesk. Normálně vás do trafiky pro noviny neposíláme, ale dnes ráno jsme tam běželi i my…