Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

"Onanista z MHD" neexistuje! Nevinného řidiče pražské MHD očernila zřejmě duševně narušená žena!

Zdroj: profimedia.cz
Redakce eXtra má krom šéfredaktora, co prohrál s Ondřejem Vetchým, ještě jeden hřích, který chce vybalit. Před časem jsme patřili k těm, kdo napsali o domnělém "onanistovi z MHD", který měl obtěžovat ženy v MHD. Krom omluvy oběti jsme se rozhodli po šiřitelce pomluvy pátrat. "Onanista" totiž neexistuje, to si jen na řidiče pražské MHD zasedla evidentně duševně nemocná žena.

Muž, kterého několik facebookových stránek věnovaných podivínům v MHD označovalo za úchyláka, je ve skutečnosti postarší řidič pražské autobusové dopravy, který poté, co se jeho podobenka objevila na internetu, přemýšlel o sebevraždě.

Za vším bylo setkání s podivnou ženou, která si jej začala na zastávce tramvaje na Palackého náměstí fotit telefonem a křičet. Nefotila jej zřejmě poprvé a určitě ne naposledy.

"Jsem poměrně plachý člověk, žiju s přítelkyní a řídím autobus. To je celé. Vidět se na internetu coby úchylák, který má někoho obtěžovat, bylo něco strašného. Přemýšlel jsem o sebevraždě, bál se do práce," říká muž, kterého coby obtěžovatele označovala žena, která informaci rozesílala na desítky stran a skutečně dosáhla toho, že se jeho podobenka objevila na řadě stránek.

Další rána přišla před třemi týdny, kdy oběť potkala šílenou cestující znovu, tentokrát v tramvaji: "Najednou vedle mě stála a schválně ukazovala mobil s nějakou stránkou, kde je mé foto. Bylo mi strašně, do toho si mě začala fotit a já udělal asi hloupost, utekl jsem. Já vím, jak to vypadá, ale v té chvíli, víte, čerpám dovolenou, jsem doma na prášky, moc nevím, jak dál, peníze na právníky a někoho, kdo tu ženu najde a pomůže mi, nemám."

Redakce eXtra pracuje na zjištění identity mladší, asi 160 cm vysoké korpulentní dívky, která veškerou komunikaci zasílá prostřednictvím mailu z Prahy. Tvrdí, že muž je úchylný, onanuje a ona i její kolegyně se ho bojí. Ve skutečnosti je zjevné, že se jedná o akci jednoho člověka a text mailů vykazuje jasné známky duševní nerovnováhy.

Poškozený, kterému se ještě jednou jménem všech, kteří jeho foto, byť rozmazané, uveřejnili, omlouváme, trval na své anonymitě, a protože známe jeho situaci a další skutečnosti, které NADE VŠÍ POCHYBNOST svědčí o tom, že nelže, rozhodli jsme se ulevit našemu svědomí a pomoci v pátrání a právních krocích proti dotyčné. Pokud vám příběh někoho připomíná či máte podobnou zkušenost, napište nám na redakce@extra.cz.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články