Pixee Fox chce vypadat jako animáková sexbomba Jessica Rabbit. Vosí pas si zajistila vybráním šesti žeber. Prý trvalo docela dlouho, než našla chirurga, který do toho šel. Samozřejmě má umělé poprsí, rty, vlasy, řasy… všechno. Oběma už leze plast i do mozku.

„Jsme plně oddáni plastickým operacím a budeme na ně chodit tak dlouho, dokud nedosáhneme perfektního vzhledu,“ řekli v pořadu Barcroft TV.

A jak se vůbec dali dohromady? „Lidé nám říkali, že vypadáme jako Ken a Barbie. Tak jsme se začali jeden o druhého víc zajímat. Oba nás hodnotí jenom podle vzhledu, což nás spojilo. Milujeme tu pozornost od ostatních.“

Jenomže lze na něčem umělém vůbec postavit opravdový vztah? „Naše láska je plastová,“ říká Pixee na rovinu. Justin Jedlica se zrovna rozvádí se svým manželem a Pixee prý nemá na vztahy čas.

„Hledání velké lásky jsme oba vzdali. Jde nám teď jedině o operace. Plastika je to jediné, o co mi jde, a na muže teď nemám čas,“ říká Pixee. Takže za jejich „vztahem“ stojí pouze touha po pozornosti a tipy na dobré chirurgy. Když ostatně svléknete Barbínu a Kena, také nemůžou mít sex.