Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

On je žena! Kráska si oholila hlavu a vydělává balík jako mužský model!

Elliott Sailors si oholila hlavu a pracuje jako mužský model.
+ Další fotografie

Elliott Sailors (31) věděla, že její kariéra modelky je věkově omezená. Protože se jí nechtělo práce v módním světě vzdát, oholila si hlavu, stáhla prsa a předvádí jako mužský model.

„Nechtěla jsem, aby moje kariéra skončila. Takhle můžu předvádět dál, protože muži v modelingu nemusí vypadat tak mladě,“ řekla Sailors The New York Post. S velmi štíhlou postavou a propadlými tvářemi se Elliott jako pánskému modelovi daří skvěle. Ženu, která pochází z města Tucson ve státě Arizona, podporuje v její kariéře i manžel Adam Santos-Coy. Sailors pravidelně postuje na Twitteru snímky z focení pánských kolekcí.

První ženou, která podepsala modelingovou smlouvu s tím, že bude předvádět pánské kolekce, byla Casey Legler (35). Ani ona, ani Sailors ale rozhodně neplánují podstoupit kvůli mužskému vzhledu víc, než co dokáže make-up a strojek na vlasy.

Mohlo by vás zajímat

Další články