Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Omluva Slovákům: Bratři, my vás chtěli porazit, ne popravit! Nezlobte se a šťastnou cestu domů!

Voni na tom eXtra měli pravdu, vždyť někteří hráči soupeře mají
normálně suchý dresy!

To nebyla porážka Slováků, to byla poprava!

Přestože měl soupeř bez exveterána Mira Šatana papírově alespoň malou šanci, Češi ukázali, že jsou hokejově někde jinde a zápas se Slováky pojali spíše jako trénink na přetěžké zítřejší čtvrtfinále s USA, které sice asi prohrají, ale to je Čechům stejně víceméně jedno, hlavně že jsou Slováci zpátky v realitě.

Někteří hráči našich dokonce měli na sobě po zápase suché dresy a ve třetí třetině, než Slováci na chvíli snížili, to i vypadalo, že trenér Hadamczik chce šetřit dvě lajny na zítřek.

Slováci se snažili, ne že ne, ale Češi byli zejména v první třetině k nezastavení a nebýt posledních deseti minut, kdy už byla polovina našich v šatně a takticky se připravovala na USA, Slováci nedostali vůbec „čuchnout“.

Po dvou gólech Červenky a příspěvcích Hemského, Krejčího a Luciána Vondráčka do prázdné (za Slovensko dávali góly nějací málo významní hráči, fakt nevíme, ale Šatan u ničeho nebyl) branky Češi v tréninkovém tempu poslali Slováky, kteří po skončení ronili slzy výčitek, domů. A my vzkazujeme: Sorry kluci, búra jste si vážně nezasloužili!

Související články

Další články