Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Olympijská pravda, kterou nepoberete: Největší kočka výpravy je Soukalová, nejmenší Ledecká!

Ester Ledecká je skvělá holka a naše velká naděje, ale krasavice to
prostě není a taková je pravda!
Zdroj: profimedia.cz

S odletem naší olympijské výpravy se v redakci rozproudila nechutná, odporná a zavrženíhodná debata, kdo by koho střihnul a kdo by komu určitě nedal. Skutečně nechutné a napsat tohle v Polsku, tak nás lynčují.

Debata ženského osazenstva redakce o chlapech byla tak výživná, že si ji necháme na příště, dnes vás vytočíme výsledky ženské soutěže krásy.

V té zcela propadla nebohá Ester Ledecká, která si rozhodně nezaslouží tak příkrý soud a nezapomeňte nám do diskuze napsat, že krása je věc subjektivního pohledu každého z nás, ale nejvyšší pravda je taková, že naše přední snowboardistka skončila úplně na chvostu, za což zřejmě může až příliš velká podoba s otcem, za kterou nemůže, ale co se dá dělat, takový je prostě život a někteří z nás (autor článku, Brad Pitt atd.) se prostě narodí krásní a jiní zase ne a někdo to holt napsat musel, ať se to někomu líbí, nebo ne.

Na špičce se na prvním fleku těsně umístila bodatelná kočka numero uno Gabriela Soukalová, velká to naděje biatlonové sekce. Vysoko jsme hodnotili především to, že na rozdíl od jiných celkem ucházejících roštěnek ve výpravě nemá konkurenci ani odlíčená.

Hned za ní se ale zle dotahovala nenápadná sportovkyně s parametry modelky, sjezdařka Klára Křížová, které by z fleku dali všichni zaměstnanci redakce, až na obsluhu kopírky Jardu, ale to je gay, který pořád mele něco o brankáři hokejistů Ondrovi Pavelcovi, ale to je zase jiný příběh.

Související články

Další články