Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

OLYMPIÁDA V SEXU! Do Ria jely soutěžit jen frigidky, ostatní sexují jako o život

Co se bude dít po zápase v olympijské vesnici?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
V Riu už byl teď zlomen jeden olympijský rekord. Akorát se netýká sportu, ale počtu rozdaných kondomů sportovcům. Těch je skoro půl milionu, konkrétně 450 tisíc. K tomu lubrikační gely a další pomůcky. Chystá se snad olympiáda v souložení? To sice ne, ale tady je vysvětlení, proč jsou zrovna v olympijské vesnici všichni tak nadržení.

Kondomy se začaly poprvé rozdávat v roce 1988 v Soulu a od té doby tahle tradice pokračuje. A proč tedy sportovci? Podle organizace ESPN je vysvětlení jednoduché.

„Jsou to mladí, ve vrcholné formě a intenzivně roky trénují. A najednou jsou v prostředí, kde je nemůžou tolik špehovat reportéři a přehnaně ochranitelští rodiče. Díky závodům mají zvýšený testosteron a plno energie. Jejich příjem může dosahovat až 9000 kalorií denně, ale tréninky nejsou před vrcholnými výkony tak tvrdé.“

„Tisíce lidí na vrcholu fyzických sil, izolovaní ve a ve stresu. Takové emoci se v nich míchají jako v kotli. A jak z této nervozity ven? Sex je vždycky dobré řešení,“ vysvětlují vedoucí sportovní asociace.

Dnes už sex před sportem není problém, ale v dobách antického Řecka, kdy byla olympiáda založena, to bylo jinak. Věřilo se, že každou ejakulací ztrácí muži sílu a energii. Navíc se říkalo, že díky nucenému celibátu budou agresivnější a vzteklejší. Tím pádem budou podávat lepší výkony.

Jenomže podle nejnovějších výzkumů je milovaní před sportem prospěšné. Je to vlastně takový příjemný strečink, který uvolní svaly i mysl. Pokud samozřejmě nevymýšlíte dvě hodiny akrobatické polohy, po kterých vás bolí celé tělo. To už by vliv na výkon mělo.

Každopádně nebyl nikdy potvrzen vliv na zvýšení nebo zvýšení testosteronu v těle. Sex je pro sportovce poměrně nenáročná a velmi příjemná aktivita, tudíž v porovnání s náročnými tréninky, na jaké jsou zvyklí, je to to procházka růžovým sadem. A jak už bylo řečeno, v takovém prostředí plném mladých, vystresovaných a nadržených lidí, je orgasmus úleva spojená se stimulací nervového systému.

Znamená to tedy, že vrcholoví sportovci jsou automaticky náruživější, než ostatní lidé?

Podle profesora sportovní medicíny Nicoly Malfulli z univerzity Quenn Mary v Londýně to nelze přesně určit. Udělat takový experiment by bylo poněkud podivné. „Nebylo by etické žádat atlety, aby den či noc před závody usilovně masturbovali nebo souložili, a pak srovnávat, jaké mají výkony.“

Naopak už se ví, že extrémní tréninky mohou mít na sex negativní vliv. „Muži ztrácejí testosteron a klesá jim libido. Ženám může zmizet menstruace, což má také negativní vliv na jejich sexuální život,“ dodává Malfulli.

Závěrem lze tedy říci, že sex na olympiádě je příjemné rozptýlení a neškodí. Pokud není spojen s dalšími aktivitami. Jako pití alkoholu, kouření a nedostatek spánku. Pokud tedy sportovci na sebe budou i tomhle trochu přísnější, tak jim postelové hrátky můžou jenom prospět!

Související články

Další články