Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Olivia Newton John ze slavné Pomády bojuje znovu s rakovinou. Zvládne svůj boj i tentokrát?

Slavná Sandy svůj boj s rakovinou již jednou sváděla.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Jedna z nejslavnějších hereček světa právě zrušila koncertní turné po Kanadě kvůli tomu, že rakovina prsu postupuje. Se zákeřnou nemocí sváděla boj již v minulosti, tehdy zvítězila. Nyní se však zákeřná nemoc vrátila.

Olivii trápila bolest zad, díky níž bylo zjištěno, že se jedná o metastáze rakoviny prsu. Stejný průběh mělo odhalení této nemoci před 25 lety, kdy svůj boj se zákeřnou nemocí sváděla poprvé.

Zrušila také své kanadské turné, které mělo začít v létě, a přesouvá se do vlastního výzkumného centra pro boj s rakovinou v australském Melbourne. Centrum se zabývá přírodní léčbou rakoviny. Informovala o tom na svých sociálních sítích a zároveň doplnila, že pevně věří ve svůj návrat na scénu koncem tohoto roku. Během léčby nechce komunikovat s médii a hodlá se pouze plně soustředit na své uzdravení.

Rakovina její rodině bohužel není vůbec cizí. Nejen, že s ní sama sváděla již jednou boj, ale její sestra nemoci dokonce podlehla v roce 2013. „Myslím, že mě to tehdy naučilo cenit si každého dne, který máte k dispozici,“ rozpovídala se v roce 2015 o své nemoci.

Pevně věříme, že tuto bitvu zvládne vyhrát i tentokrát a my se budeme moci těšit na příští rok, kdy s Johnem Travoltou chystají překvapení v rámci jubileiního 40. výročí Pomády.

Související články

Další články