Mám rád Vaška Noida Bártu, protože je to dobrej kluk, a mám od vydavatele přísně zakázáno dělat k článkům primitivní koláže.

A přesto mi to nedalo!

Noid se spustil s Gábinou Dvořákovou, dívkou, jejíž „kariéru“ sleduji několik let, protože jsem kdysi na kauze Dvořáková – Mareš v bulváru začínal.

Gábinka je hodná dívka s vizáží opáleného dvanáctiletého Vietnamce, je skvělá v posteli a mimořádně reprezentativní. Poslední dva roky to táhla s Kubou Malinou, epicky bohatým chlapcem, kterého ještě minulý týden na kolenou prosila, aby se k ní vrátil.

Nestalo se, neb on teď chce klátit Elišku Bučkovou a také už ji klátí.

A pak se začnou dít věci. Gábina Dvořáková na Facebooku osloví Noida, Eliščina ex, a vytáhne ho na „tajné“ rande.

Samozřejmě do Kozičky. Kam jinam. Vždyť právě to je Malinův hlavní stan, tam chodí jeho kamarádi z Budějc, kteří mu hned vykecají, co se tam dělo.

Rande je to žhavé. Po hodině už se Gábina s Noidem po francouzsku líbá u baru, za další hodinu už venku stojí paparazziové Spye…

Kdopak jim dal asi echo?

A noc tráví Gábina u Noida doma. To je sešup, co?

Já na náhody nevěřím, na to píšu o ženských a jejich společenských intrikách už dlouho.

Noide, ona tě nemiluje. Neposlouchá tvojí muziku a hlavně, promiň, ale ta bere jen velké boháče. Ženou ji peníze a výjimečně pomsta!

Pokud to víš a jen jí „dáš“ a ráno ji hodíš na metro, seš dobrej a já ti tleskám. Ale hlavně jí prosím tě nevěř, a když už, tak s ní nechoď!

Bude to bolet, a navíc, chození s Gábinou, zeptej se Leoše a Maliny, fakt není ZADARMO!

Rozmazlené princezny se do bodrých chasníků zamilovávají jen v pohádkách, ne v baru Kozička.

Tam chodí čubky!

A mají k tomu vždycky jakýkoli důvod, jen ne lásku…