Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Okénko spratka Novotného: 5 postav Ulice, které musí okamžitě zemřít strašlivou smrtí!

Nebuďte z toho deprimovaní, vždyť ten seriál, to je jenom jako, to se
neděje doopravdy!
Zdroj: Nova
+ Další 4 fotografie

Seriál Ulice sledují dva miliony lidí, ale jen málo jich tak dobře rozumí vývoji postav a jejich typologii jako já – tribun lidu a bič boží. Protože seriál sleduji, mohu si dovolit jakýkoli soud, třeba i na přání kolegyň, kterých pět postav oblíbeného seriálu mé ženy by měla okamžitě potkat smrt, jakákoliv, ale rychlá…

1. Lenka Drápalová

Jistě, ano, potýká se s tím, s čím přišla do křížku většina divaček Ulice (starej zahnul), ale to neznamená, že budu půl roku v depce a neustále se nebudu moci rozhodnout, jestli ho teda vezmu nakonec zpátky (vezmeš, víš to, má firmu a výčitky, ty slepice). Smrt sympatické Lenky by vyřešila řadu problémů. Jardu Hejla by to asi trochu vzalo, ale to je holt život a pořád je tu vaše dcera a možnost si v pětatřiceti koupit motorku a začít znova, ideálně přímo s Markétou, ta stejně kvůli vaší souloži nemá práci a bydlí s matkou. A o dceru se postará tvoje matka, no ne?

2. Jitka Farská

Další, obávám se, oblíbenkyně mas. Žena z lidu, chápavá, zkušená, ostřílená životem. Co vede kadeřnictví, strašně jí narostla křídla, do všeho se cpe, jakoby distingovaná, ale drbna největší, otravná. Ano, já vím, body navíc, že se postará o manžela, který má nemoc s ne moc pěknými vyhlídkami, ale ten si ještě mohl krásně užít dva tři roky naplno než doma pít víno s Jitkou. V kadeřnictví by taky nikomu nechyběla a kamarádka z baráku Lenka stejně taky umře, tak co.

3. Amálie Seidlová

Čert ví proč tahle vlezlá baba dostává v seriálu takový prostor. Nebýt toto článek do sdělovacího prostředku, napsal bych, že „mě strašně sere“. Neustále se tváří, že se neplete do cizích věcí, a přitom musí vědět o všem a ke všemu se také kousavě krátkými komenty vyjadřuje. Bohužel má také pokaždé pravdu (syn se neumí chlapsky rozhodovat, Mikiho bychom do té Anglie měli pustit, to nevadí, že Miki už nechce být v Anglii, dcera a vnučka Peška jen využívají atd.), takže kdyby ji kleplo, dost by se všem ulevilo, jen to neví. V jejím případě ani nepožaduji trýznivou smrt, nemusí být mučena, nebo tak něco, klidně ve spánku, náhle, bezbolestně, hlavně rychle, nejlépe ještě dnes večer, hned zkraje.

4. Michal Miller

Pan Pozitivní, jehož bratr Pavel byl správnej záporák, kdežto nový hospodský jako by přišel z klubovny Rychlých šípů. Nudný dobrák napřesdržku byl do seriálu dosazen zoufalým scenáristou, protože bylo potřeba vykopat ze seriálu dalšího zoufalce Henryho. Tohohle fešáka by přece tak krásně mohlo po spočítání tržby nad ránem srazit auto s popeláři a nic by se nestalo. Do hospody za bar dejte nějakou prsatou bezmozkyni a nechte si tyhle krasavce pro zoufalé žehlící manželky. Nebo ať alespoň trochu ulítne, já nevím, dětské porno nebo tak něco.

5. Miki Seidl

No a co, děti občas v seriálech umírají, takový už je život, nekompromisní a tvrdý, ale Miki už je chlap, ne? Přemoudřelý teenager, který zvládl rozpad rodiny z celé rodiny nejlépe. Neustále leze na scénu a jako diváka mě obtěžuje! Proč nezůstal studovat deset let v té Anglii? Soulož s pihovatou naivkou, jak říkám té jeho slepici, co s ní objevil taje sexu, stejně v seriálu nebude a nic jiného zajímavého na něm není a fakt by to chtělo totální zvrat (začne si píchat heroin, amputace obou nohou, sadistická homosexualita) nebo smrt, která by, mimochodem, řešila hned několik nudnějších dějových linií, a navíc by konečně měl jeho otec kde dělat děti s dalšími ženami, se kterými neustále zakládá nějaké rodiny. Uznávám, že smrt Amálie a Mikiho by byla pro rodinu Seidlových dost epická, ale tak zase by se udělalo místo pro nějakou zajímavější famílii.

Mohlo by vás zajímat

Další články