Bude se to jmenovat Egoistka, v originále Kim Kardashian Selfish, a bude to zcela jistě trhák. Nepochybujeme o tom, že se tohoto veledíla prodá na miliony kusů a třeba takový držitel Pulitzera Ernest Hemingway se bude otáčet v hrobě, protože Kimina kniha o selfie vstoupí do dějin a pak se o ní bude učit na školách.

Nepřeháníme. Když se tahle paní mohla stát celosvětově nejznámější celebritou, proč by její publikaci nemohl potkat tenhle osud? A když se může z lobotomických vět nadržené čtrnáctky 50 odstínů šedi stát trhák, proč by si Kim nevydala knihu o selfie?

Na co se v dnešní době obtěžovat čtením vět, natož literárně hodnotných, že ano? Už jsme tak zdegenerovaní, že nám stačí jenom sbírka fotek, takže na trh půjde Kimina knížka o tři sta padesáti stránkách, na nichž budou samá její selfie a bude stát asi 400 korun.

Kim Kardashian (33) za to vlastně ani nemůže, jen se přizpůsobuje trendu. A trend je teď velebit neumětely odnikud bez žádného talentu, co se fotí na Instagram a umí používat dvacet filtrů. Když si otevřete stránku Kim Kradshian na Wikipedii, nepřestanete se divit, co všechno dělá a čím je. Módní návrhářka, modelka, herečka, byznysmenka…

Prosíme naše čtenářky, aby se nám vyfotily v nějakém jejím modelu. Dále jsme ji nikde neviděli v reklamě, na molu a ani v časopise jako modelku, asi nám celou dobu něco uniká. Rádi bychom také slyšeli názor byznysmenů na její podnikání, ono je to ve skutečnosti tak, že všechno za ni dělají najatí lidé.

Kim Kardashian je jenom holka, co si s někým udělala pornokazetu a pak nechala televizi točit dokument o tom, jak chodí na záchod a kde si vybírá boty. Možná by si to svět mohl už konečně uvědomit.