Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Ohnivé peklo: Na výletní lodi pro tři tisíce lidí řádil ničivý požár

Sedmidenní plavbu pokazil požár na lodi.
+ dalších 1 fotografií

Obrovská loď Grandeur of the Seas, dlouhá 280 metrů, která pojme na 3000 pasažérů, vyrazila na pravidelnou sedmidenní plavbu po Karibiku, ale už jen několik hodin po startu zakotvila v bahamském přístavu Freeportu, protože záď zachvátil nečekaně rozsáhlý požár.

Naštěstí se na palubě nikomu nic nestalo, ale i tak se lidé obávali o život a během evakuace nastala lehčí panika. Jedna rodina s malými dětmi se obávala utonutí a někteří zase nedokázali pochopit, že přednost mají, jak jinak, ženy a děti.

Požár se podařilo uhasit až po dvou hodinách, během kterých se záď lodě změnila v ohnivou výheň. Lodě rejdařství Royal Caribbean Cruises jsou ale nejspíš nějaké prokleté, protože to není první případ, kdy plavidlo jedné společnosti mělo nějaké vážnější problémy. Již jednou zůstala jedna výletní loď ochromeně bez pohonu, druhá se zase potýkala s hromadnou nemocí cestujících, kteří dostali lehčí otravu u jídla podávaného na lodi.

Mohlo by vás zajímat

Další články