Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

ODPUŠTĚNÍ NEVĚRY PODLE HVĚZD: Štíři nad ní mávnou rukou, Panny se nervově zhroutí a Býci ji rozhodně nikdy neodpustí!

Víte, které znamení vám zálety odpustí a které ne?
Zdroj: profimedia
Nevěra vládne světu, a tak už potkala kdekoho. Jak ovšem probíhá takové odpuštění? Pokaždé je to jiné, a tak než začnete někoho podvádět, radši si zjistěte, jestli má v povaze takové věci odpouštět. Ano, i tuto vlastnost nám daly hvězdy do vínku.

BERAN

Berani jsou na tom s odpouštěním líp, než by se dalo podle jejich ohnivé povahy čekat. Zakládají si na dlouhodobém vztahu a pravdomluvnosti. Pokud tedy půjdete s kůží na trh, měli by vám odpustit.

BÝK

Tak na to pozor! Pokud chcete podvést toto ohnivé znamení, radši si to pořádně rozmyslete. Býci totiž nic takového, jako je nevěra, neodpouštějí. A tak si buďte jisti, že je neoblafnete.

BLÍŽENCI

Blíženec dokáže pochopit jednorázový úlet, co vám ovšem nikdy neodpustí, je dlouhodobý poměr s někým jiným. To byste měli dopředu rozhodně vědět.

RAK

Raci udělají vše pro to, aby zachránili rodinu. Dokonce dokáží odpustit i nevěru, jejich otevřená náruč tu ovšem nebude věčně, a tak na jejich měkkosrdcatost nespoléhejte.

LEV

Lvi jsou moc sebestřední na to, aby dokázali skousnout něco, jako je nevěra. Pokud se tedy provalí, že jste je podváděli, nejen že vás opustí, pomsta bude sladká, s tím počítejte.

PANNA

Pro Panny je podvod něco jako vražení kudly do zad. Právě proto od nich čekejte totální nervové zhroucení, které bude doprovázeno scénami a pláčem. Nakonec by ovšem mělo být vše zažehnáno.

VÁHY

Váhy se poté, co zjistí, že jste je podvedli, uzavřou do sebe, a pokud vztah vydrží, už rozhodně nikdy nebude jako před tím. Důvěra Vah se jednoduše nedá obnovit.

ŠTÍR

Štíři jsou sami takoví křiváci, že vás s největší pravděpodobností podvádějí sami. Proto nad vaší nevěrou v klidu mávnou rukou.

STŘELEC

Střelec vytluče klín klínem, proto počítejte s tím, že nevěru oplatí nevěrou, a to tak, abyste trpěli naprosto stejně, jako museli oni. Pokud to ovšem oba ustojíte, je po problému a jede se dál.

KOZOROH

Kozorozi zásadně nic, jako je líbání, flirt, SMS nebo sex, neodpouštějí. Jde o naprosté majetníky, kteří se přes tuto situaci nikdy nepřenesou.

VODNÁŘ

Pokud podvedete Vodnáře, neuvěřitelně ho zklamete. Takovou bolest už nikdy nezapomene a jeho láska se zmenší. Je ovšem možné po vytrvalém sekání latiny jejich důvěru obnovit.

RYBY

Ryby jsou tak citlivé bytosti, které by dokázaly kvůli nevěře i zabíjet. Jejich žal a bolest je jednoduše dohánějí k šílenství, a proto jejich chování nelze odhadnout.

Související články

Další články