Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Odpověď, na kterou čekal celý národ: Kajínek prozradil, proč si vybral TOTO ZELENÉ TÍLKO!

Jiří Kajínek a jeho kultovní tílko.
Zdroj: Profimedia, Twitter
+ Dalších 5 fotografií
Jiří Kajínek sice seděl 23 let ve vězení, ale hned, jak vyšel, začal udávat letní trendy. Hitem letošní sezony bude zářivě zelené tričko, odhalující u mužů bicepsy, na kterých dřeli celou zimu. Proč vlastně nejslavnější vězeň Česka zvolil takový outfit?

Kajínek se totiž ukázal jako srdcař. „Všechny věci, co jsem měl, jsem nechal ve věznici a rozdal potřebným vězňům. Televize, rádio, playstation, oblečení, jídlo, hygiena, všechno, co jsem tam měl a co jsem potřeboval, zůstalo v cele. Vzal jsem si bundu, kdyby začalo pršet náhodou. Ale zatím je hezky, tak jsem tu v tílku," vysvětlil bývalý vězeň.

A je vidět, že na nákupy nebyl čas! V tílku vyšel den a od bran rýnovické věznice zamířil rovnou do centra Prahy na lodičky. Tam vzal svou přítelkyni Magdu a oba si konečně užívali chvilek, kdy mezi nimi nebyla mříž.

Kajínek byl tak zaneprázdněný, že na shopping nebyl čas. V tom samém tílku další den odcestoval do Brna, kde jeho kráska žije. Mezitím se stal celebritou, lidé se s ním fotí a snímky hrdě vystavují na sociálních sítích. Co se oblečení týče, tak lidé nejčastěji zadávali do Googlu sousloví „kajínek zelené tílko“, takže je jasné, že obchodníci si mnou ruce!

Související články

Další články