Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Odporný podvod ve StarDance! Nepochopíte, co v show vyvádí Piškulova partnerka Veronika!

Je opravdu nutné vyhrát za každou cenu?
+ Další fotografie
Taneční partnerka Zdeňka Piškuly (18) Veronika Lálová chce asi vyhrát za každou cenu, a tak jde přes mrtvoly. Je opravdu nutné, aby se podvádělo i v taneční show StarDance?

Jak popsat chování tanečnice Veroniky Lálové? Prostě chce vyhrát za každou cenu a nesmrdí jí ani nechutné podvádění. Na partnerku Zdeňka Piškuly díky Blesku prasklo, že taneční choreografie nejsou vlastní, ale kupuje si je. A navíc pak za ně neplatí. To je hrubé porušení pravidel.

Dokonce se podařilo zjistit, že tou okradenou choreografkou je Jekatěrina Sloviková. „Ano, je to pravda, choreografii jsem pro ni dělala. Neměla ani slušnost se ozvat, kdy zaplatí,“ sdělila novinářům z Blesku Sloviková.

Takové jednání ve StarDance zakazuje smlouva. Pokud vedení soutěže najde koule, bude muset Veronika odejít a nebo zaplatí tučnou pokutu. Hlavně je to nefér vůči ostatním, kteří mají vlastní choreografie, na kterých usilovně dřou.

Mohlo by vás zajímat

Další články