Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Odporné svinstvo na herečku Emmu Watson! Vyhrožovali jí únikem jejích nahých fotek

Je to k nevíře, ale dokonce i Emma Watson má své odpůrce.
Zdroj: profimedia.cz
Emma Watson se stala terčem vydírání, kdy jí anonym hrozil zveřejněním nahých fotek. V nedávném rozhovoru herečka prozradila, jak ji celý útok poznamenal.

Emma Watson (24) je silnou osobností a bojovnicí (nejenom) za práva žen. V loňském roce se stala tváří kampaně HeForShe a srdce lidí po celém světě si získala svým odvážným projevem. V něm se mimo jiné nepřímo ohradila proti kauze The Fappening a krádeži nahých fotek celebrit.

Jaké však bylo překvapení – krátce po pronesené řeči dorazily také na adresu Watson výhrůžky o zveřejnění jejích uniklých aktů. Vytvořena byla dokonce stránka, která odpočítávala minuty do publikování snímků. Možná vás teď napadá: Copak představitelka Hermiony, chodící noblesa a ctnost, vůbec nějaké má?

Chvíle napětí.

Ne. Nemá, nebo o nich svět jenom stále neví. Herečka se po svém proslovu pouze stala terčem hoaxu a sprostého vydírání. A právě k této aféře se Emma vyjádřila v nedávném rozhovoru, který streamoval Facebook:

„Hned poté, co jsem mluvila o ženských právech, mi bylo vyhrožováno. A bylo to pro mě jako budíček. Říkala jsem si: ‚Takže je to skutečné, opravdu se to teď děje. Ženám je vyhrožováno.‘ Tak moc mě to rozzuřilo. Fakt jsem byla vzteklá. A uvědomila jsem si, že právě proto to musím dělat. Jestli si ti lidé mysleli, že mě tím odradí od mých záměrů, ve skutečnosti dosáhli opaku.“

Naštvaná Emma? Tak se zdá, že to mladá Angličanka se svým bojem za rovnoprávnost myslí opravdu vážně! A kdo na článek klikl v očekávání, že se mu konečně dostane vysněných nahých fotek, tak snad vezme zavděk zopakováním aspoň těch lehce odhalených.

Související články

Další články