Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Odporné legrácky ze smrti mladé Nikol! Nepochopitelné vtipy se objevily po zveřejnění videa

Lidské hyeny se nezastaví před ničím.
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Ve čtvrtek vyhasl mladý život v důsledku nepozornosti při řízení. Mladá Nikola s kamarádkou vše vysílaly živě na Facebooku a domlouvaly si setkání s kamarádem. Bohužel na sraz už nedorazily a jedna z nich umřela na místě nehody. Po tragické události se začaly objevovat odporné vtipy!

Obrovská tragédie se stala ve čtvrtek 6. července, která si vyžádala jeden mladý lidský život. Video zachycuje celou cestu, kde je jasně vidět, že řidička se minimálně věnuje silničnímu provozu a spíše se zajímá o to, kolik lidí zrovna sleduje jejich online vysílání, a snaží se do kamery machrovat, jak nedodržuje předpisy a je jí to vlastně jedno.

"Už jedeme 120, během chvilky… 140. Teď teprve vyjíždíme z Mostu, sejdeme se za pět minut u Tesca, stíháš? Hele, kolik jedeš? Ty pi*o…,“ zakřičí dívka. Poté následuje velký náraz, ale kamera běží dál až do příjezdu záchranářů a otce jedné z dívek.

Po odvysílání videa se začaly objevovat nemístné komentáře, nad kterými se normálnímu člověku pozastaví rozum. Mladík si v komentářích na profilu mrtvé Nikol utahuje právě z domluveného setkání: „Honza Š. se ptá, kde jsi? Čeká pořád u toho Tesca, jak jste byli domluvení, a nemůže se ti dovolat a ani neodepisuješ. Už je na tebe pěkně nasraný, počkej, až přijedeš.“ Tohle je jeden z řady nechutných komentářů, který se objevil na profilu zesnulé Nikol. K nechutnému komentování přidal odpověď ještě jeden jedinec: „Nepřijede, kámo, nachladila se, nafoukalo jí dírou do krku.“

Tohle odporné chování je naprosto šokující a neuctivé vůči zesnulé dívce a její rodině. Lidské hyeny by si měly uvědomit, že tyhle nelidské a odporné vtípky nejsou zrovna na místě, a měly by soucítit s truchlící rodinou.

Související články

Další články