Předtím než Pixee Fox začala navštěvovat plastického chirurga, byla to opravdu moc hezká holka. Dlouhé nohy, hubená postava, blonďaté vlasy. Po takovémhle vzhledu touží snad každá dívka. Z fleku by Pixee mohla dělat modelku. Jenomže tahle dívka rozhodně nebyla spokojená s postavou, kterou by jí mohly závidět tisíce jiných dívek.

Dnes šestadvacetiletá dívka nejenom že vypadá o dost starší, ale má za sebou momentálně přes sto plastik, a dokonce si nechala vyoperovat šest žeber.

Prozradila, že si nechala udělat čtyři plastické operace nosu, několik výplní tváří, zvětšení prsou, lifting pozadí. A tohle je výčet jen několika úprav, které podstoupila. A to všechno jenom proto, aby vypadala jako animovaná kočka Jessica Rabbit.

Jessica se nechala slyšet, že ji vždy inspirovaly kreslené postavičky. Hlavně jejich křivky a styl. Se svým tělem kdysi nebyla spokojená. Nyní se to prý obrací k lepšímu, ale ještě to pořád není ono.

Pixee Fox dodržuje opravdu drsný jídelníček, několikrát denně cvičí a nosí čtyřiadvacet hodin korzet. Její pas momentálně měří pouhých čtyřicet centimetrů. Ale stále jí to nestačí, chce mít v pase pětatřicet centimetrů, což je světový rekord.

Jenomže takové náročné operace mají i hodně negativních účinků. Pixee Fox spolykala za svůj krátký a mladý život nespočet prášků proti bolesti. Její rodina s jejími plastickými operacemi nesouhlasí a bojí se o její zdraví. Matka tvrdí, že její dcera je na plastikách závislá.