Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Odporná vražda: Žena zabila svého čtyřletého syna, protože se prý choval jako homosexuál!

Zrůdná matka by za tohle měla dostat trest smrti!
Zdroj: profimedia.cz

Tento případ je opravdu nepochopitelný. Žena jménem Jessica Dutro (25) brutálně zavraždila svého čtyřletého syna Zacharyho, protože se prý choval a mluvil jako homosexuál!

Na pomoc si přizvala svého přítele Briana Canadyho, kterému napsala o synovi na Facebooku. „Chodí a mluví tak. Fuj,“ napsala vraždící matka, která žila v útulku pro bezdomovce. Poté vyzvala Canadyho, aby s chlapcem něco udělal.

Malého chlapce bili do té doby, než zkolaboval. Poté mu zavolali sanitku a v nemocnici se zjistilo, že má protržená střeva. Zachary umíral v nemocnici dva dny, když jeho organismus byl silně infikován obsahem střev. Lékař, který ho ošetřoval, řekl, že byl chlapec téměř mrtev, když ho dovezli.

Týrán nebyl jenom Zachary, ale i jeho dva sourozenci. Mladší, 3letý bratr, kterého viděli v nemocnici a podrobili ho vyšetření, měl škrábance ve tvářích a pět zlomených žeber v různém stadiu hojení. Jeho sedmiletá sestra zase vypovídala u soudu, jak ji matka bezdůvodně bila, a popsala vraždu Zacharyho, kterou viděla na vlastní oči.

Matčin přítel Canady bude souzen za zabití a hrozí mu až 25 let. Matce pravděpodobně hrozí doživotí. Svoje obvinění z vraždy si vyposlechla s ledovým klidem.

Související články

Další články