Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Odporná etiketa! Tohle je 8 naprosto nechutných věcí, které většina lidí dělá, ale nikdy to nahlas nepřizná!

My to samozřejmě neděláme. My totiž máme vychování!

Lidé jsou živočichové. Pomineme-li tedy zcela přirozené biologické funkce (ano, zarážející fakt, že nejkrásnější modelky a nejváženější občané kakají a čurají), dopouštějí se někteří z nás někdy zcela zvláštních, neslušných a mnohdy až nechutných činností! Tohle jsou ty nejčastější, které jsme (bohužel) ze svého okolí vypozorovali!

1) Vycucávání si zbytku jídla ze zubů

Charakteristický zvuk, který dotyčný vyluzuje spolu se šklebem a grimasou v jeho tváři, je přímým důkazem toho, že měl k obědu nejspíš maso a kus z něj mu uvízlo za zubem ke svačině. Nejlépe se tento koncert poslouchá v MHD, když dotyčný gurmán sedí v bezprostřední blízkosti za vámi!

2) Kousání si nehtů a kůžičky kolem nehtů

Pokud tento zlozvyk lidé neodbourají již na základní škole, protože se jim spolužáci smějí, že mají hnusné ruce, čeká peklo především jejich okolí. Nás vždycky zajímalo, jestli to dotyčný okusovač vyplivne, nebo spolkne.

3) Čůrání do vany a umyvadla

Kdo z vás říká, že to nikdy neudělal, tak lže a udělal to dnes ráno!

4) Šťourání v uchu

Ucho je velice důležitý orgán, a proto si sluchovody často čistíme. Čas od času se ale nějaký ten lidský opičák rozhodne, že se svým slechům bude věnovat i mimo vlastní koupelnu, a to pak není příjemný pohled. Uchošťouři se vyznačují tím, že jsou schopni používat pro svůj aktuální rozmar téměř cokoliv. Od propisek, nožiček od brýlí, až po dlouhé nehty či zubní párátko.

5) Popotahování

Máte rýmu? Smrkejte. Zapomněli jste si kapesník? Tak to jste v háji. Ale pořád je lepší utřít nudli do rukávu, než popotahovat jak po týdnu na koksu.

6) Požírání vlastní ústní dutiny

Jste nervózní nebo se soustředíte a ani si to neuvědomíte, ale začnete zevnitř požírat sami sebe. Jinak se vaše rozkousané tváře ani rty popsat nedají. Příště si vezměte raději žvýkačku.

7) Křupání kloubů na prstech

My to děláme taky. Je to vlastně docela úlevné a zábavné, ale když to slyšíme u někoho jiného, naskočí nám taková husina, že bychom se mohli klidně poprat s dikobrazem!

8) Holubová modelína

Možná už jste někdy zaznamenali fakt, že se někdo nenápadně pošťoural v nose a rázem začal mezi prsty žmoulat cosi. Ano, byla to kulička z útrob jeho nosu. Šíšňák, holub, šušeň… Říkejte tomu, jak chcete, ale nezaměňujte s moduritem!

Související články

Další články