Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ODKRYTÁ PRSA A VYKUKUJÍCÍ ZADEČEK střídají upnuté plavky: Plíšková své sexy tělo sotva narvala do nových bikin!

Je na co se dívat.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Kristýna Plíšková se konečně poučila. Vytáhla na pláž nové bikiny, které konečně slouží tak, jak by měly. I přes to ale bylo hodně na co se koukat!

Dvojče současné české tenisové jedničky Karolíny Plíškové (24) se v poslední době více než tenisem proslavilo na sociálních sítích svými plavkami. Nejprve se ukázala v modelu, který byl tak o číslo menší, následně pak z jejích jednodílných plavek lezla polovina jejího pozadí.

Kristýna se ale evidentně poučila, pořídila si nové bikiny a ty už konečně plní svoji funkci. I když tentokrát česká tenistka neukázala víc, než se očekávalo, tak pořád je hodně na co se koukat. Sportovkyně většinou nejsou v horní části těla moc obdařené, ovšem to není případ Plíškové.

Ta má totiž solidní výbavičku, a pokud se ukáže na pláži, pak je to moc příjemný pohled pro každého muže. Pokud by ale někdo měl zájem o víc než se jen dívat, tak má smůlu. Kristýna je totiž šťastně zadaná. Chodí s Dominikem Volkem, který je synem bývalého profesionálního hokejisty Davida Volka…

Související články

Další články