Světový bestseller ženy jménem E. L. James míří na plátna kin. Kniha psaná primitivním jazykem jak od prvňáka po opsání obrázkového slabikáře se stala hitem, ačkoliv ani nemá právo si říkat kniha, ale spíš blogísek několika fantazií matky od plotny, která nosí papuče s tygříkem a po večerech vzdychá nad tím, že její manžel už nemůže anebo nechce.

Tuhle hrůzu všech hrůz teď pouštějí na plátna kin, a protože je to taková bomba, která by rovnou měla jít na VHS kazety jako východoněmecké porno, obsadili do filmu všechny, které nikdo nezná. Dakota Johnson a Charlie Hunnam ze seriálu Zákony gangu budou hrát role hlavních postav, na jejichž jméno se ani neobtěžujeme vzpomenout.

Předpokládáme, že celá dvouhodinová nádhera bude mít kvality Kameňáku a dialogy budou na stejné intelektuální úrovni jako konverzace delfína a želvy. Přejeme všem nešťastným mužům, kteří budou nuceni se dopotácet pod vlivem drog do kina a pak si nalít kyselinu do očí a brokovnicí prostřelit uši, hodně pevné nervy. Cítíme s vámi.