Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

ODHALENÍ ROKU! Michael Jackson tajil před celým světem dalšího SYNA! Ta podoba ŠOKUJE!

Zdroj: instagram.com
Rodina zesnulého Michaela Jacksona čelí dalšímu obvinění. Podle testů DNA má zpěvák dalšího utajovaného syna. Podívejte se, jak jsou si tihle dva podobní. Tady snad žádné testy DNA nemusely být ani zapotřebí.

Nejznámější popový zpěvák Michael Jackson (58) nemá ani po smrti klid. Momentálně celá jeho rodina čelí velmi závažnému obvinění. Na povrch se totiž dostávají informace, že zpěvák má dalšího utajeného syna.

Podle výsledků testů by se mělo na 99,9 % jednat o třicetiletého zpěváka Brandona Howarda. Zdá se vám to jako nemožné? Podívejte se do galerie na tu šílenou podobu. Brandon vypadá, jako by Jacksonovi vypadl z oka

V jistých okruzích se také šušká, že právě tento zapíraný syn byl velkou inspirací při tvoření jednoho z největších hitů - Billie Jean, kde zpěvák zpívá, že Billie Jean nebyla jeho milenka a nemá s ní dítě.

Zajímavé na tom je, že v mládí se právě Howardově matce Miki říkávalo Billie Myslíte si, že se jedná pouze o další pokus, jak z Jacksonovy rodiny vymámit peníze, nebo se opravdu může jednat o přísně utajovaného syna?

Související články

Další články