Momentálně si hledá vyvoleného v show Take me out, o které sama omylem prozradila víc, než chtěla. Simona Butinová na sociální síti napsala komentář, kde píše, že vše je nahrané a žádného partnera nehledá, jelikož má doma snoubence!

Simonka se ale proslavila už dřív, a to v proslulém Czech castingu, kde se svlékala za peníze. Bývalá moderátorka pořadu Sexy sport slovenské televize Dajto Simona Butinová (26), která se zúčastnila proslulého konkurzu, kde se dívky na bílém koženém sofa samy natírají olejíčkem a některé si i užijí sex s kameramanem.

Na rozdíl od ostatních exhibicionistek si ale Butinová natočením vzrušujícího medailonku prý přišla na hezké peníze. Podle serveru čas.sk inkasovala 1000 eur, což je necelých 30 000 Kč. Těžko říct, čím se tahle tmavovláska o takovou sumu zasloužila, možná si ale k honoráři jednu nulu přidala.

Butinová se navíc přiznala, že chce kvůli kariéře ještě větší prsa. „Už jsem jednu plastickou operaci prsou podstoupila, chtěla bych mít pětky až šestky,“ dodala Simona a my jsme samozřejmě zvědaví na výsledek.