Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Odchod z Primy? To nyní neřeším, mám plno práce a nevím, co dříve, směje se sexy moderátorka

Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Jedna z nejžhavějších českých moderátorek Veronika Sasková Farářová skončila na Primě. A také blond hřívu vyměnila za styl sexy brunetky. Zřejmě to byla dobrá volba, protože nyní je na roztrhání.

Byla to taková ta klasická situace, která občas v kolektivu nastane. Sice makáte jako šroub, ale kolegyně vám závidí úspěch. Co pak? Pak někdo většinou jde z kola ven...

Veronika Sasková Farářová tak byla odejita z pozice vedoucí pořadu Top Star na TV Prima. Bylo to trochu nespravedlivé, ale už se tomu směje. Jde totiž z kšeftu do kšeftu a je ráda, že je o ni tak velký zájem.

"Od prosince minulého roku jsem byla nucena z Primy odejít. Mrzelo mě to, ale osobní vztahy už byly tak vyhrocené, ze nešlo ve spolupráci pokračovat. Informace, které naznačují jakékoliv mé profesní pochybení, jsou lživé," uvedla krásná moderátorka pro eXtra.cz.

A není to jediná změna v jejím životě. Z blondýny je žhavou brunetkou a neměla by nouzi i o nabídky nepracovního charakteru. Jenže jako vdaná paní musí odmítat. Pánové, ale za hřích by tahle kočka stála, že?

Související články

Další články