Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Odchod Voldánové z Událostí po 18 letech: Podívejte se, jak se z šedé myšky stala nejvíc sexy ženou veřejnoprávní televize. Ten rozdíl je dech beroucí

Jolana Voldánová v roce 2001 (vlevo) a v roce 2007 (vpravo).
Zdroj: Robert Zlatohlávek / MAFRA /Profimedia.cz, herminapress.cz
+ Dalších 9 fotografií

Moderátorka Událostí Jolana Voldánová (44) na České televizi včera během vysílání oznámila svůj odchod z hlavní zpravodajské relace po osmnácti letech. „K tomuto rozhodnutí jsem postupně spěla několik let. Ve své profesní kariéře televizního zpravodajství se mi podařilo dosáhnout pomyslného vrcholu, svou práci jsem měla a stále mám velmi ráda, ale cítím, že uzrál čas posunout se ještě někam dál. A přestat se má právě v tom nejlepším,“ říká moderátorka.

V roce 2011 probíhaly na ČT velké personální čistky, které byly spojené s příchodem nového ředitele Petra Dvořáka. V té době se spekulovalo o možném odchodu Voldánové. Jolana ve své pozici setrvala ještě dva roky. Teď ji na jejím místě nahradí Daniela Písařovicová.

Z Voldánové se během jejího nástupu na veřejnoprávní obrazovku stala nejvýraznější tvář televize. Moderátorka několikrát zvítězila v anketě TýTý a dokonce se zúčastnila taneční soutěže StarDance.

Prohlédněte si fotogalerii, která mapuje proměny Voldánové v rozmezí několika let.

Související články

Další články