Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Od úspěchu v Miss k televiznímu mikrofonu: Takhle šel čas s krásnou Lindou Bartošovou

Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Bývalá Miss
Znáte Lindu Bartošovou? Rozhodně se dá považovat za jednu z těch nejkrásnějších moderátorek České republiky. Šestadvacetiletá blondýnka se dostala lidem do podvědomí díky soutěži krásy. U nás se ale pohledem na ni můžete potěšit v předstihu. Připravili jsme pro vás výběr nejlepších fotek krásné a inteligentní Lindy Bartošové.

Linda Bartošová (26) je reportérkou a moderátorkou. Lidé ji znají především pod titulem Česká Miss World 2012. Účastnila se soutěže krásy, kvůli které ji mnoho lidí zaškatulkovává a neustále ji se soutěží spojují. Když jí bylo osmnáct let, umístila se na třetí příčce České Miss a právě tím se jí otevřely brány do českého showbyznysu. Půvabná kráska ale nakonec zvolila úplně jiný směr a s Miss nechtěla být primárně spojována.

Rozhodla se vydat jinou cestou, která je sice trnitější, ale naplňuje ji mnohem víc než přehlídková mola.

Rodačka z Vysokého Mýta vystudovala Anglické gymnázium v Pardubicích. Už během studií byla na stáži v Pardubickém deníku. Po gymnáziu nastoupila na Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, kde vystudovala obor žurnalistika.

Od roku 2013 působí v České televizi, kde pracuje jako zahraniční reportérka. V práci sklízí mnoho úspěchů. Nicméně fakt, že stála na stupních vítězek České Miss, jí na vrchol nepomohl. Tam, kde nyní je, si musela vyšlapat cestičku sama. A byla to tvrdá dřina. O své životní cestě vyprávěla i v pořadu Show Jana Krause na TV Prima

Podívejte se do fotogalerie na nejlepší fotky krásné Lindy Bartošové.

Související články

Další články