Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

OD 18 LET: Zvrácená zdravotní sestra! Fotila si… Tohle čtení opravdu není pro slabé povahy!

Tato zdravotní sestra měla velmi zvláštní úchylku.
Zdroj: Policie New York/profimedia.cz
Zdravotní sestra z New Yorku měla takovou zvláštní úchylku. Zneužívala pacienty, kteří byli v bezvědomí. Fotila si jejich pohlavní orgány a bez jejich souhlasu je posílala svým kolegům. Co ji na tom tak vzrušovalo?

Kristen Johnson (27) si zpříjemňovala službu v nemocnici dost zvláštním způsobem. Starala se o pacienty v kómatu a u toho si fotila jejich pohlavní orgány. Stala se z toho její úchylná zábava a dělala to každý den.

Když už ji nebavilo si jejich přirození jenom fotit, neváhala použít i kameru a jejich pohlavní orgány si natáčela. Svými úlovky se chtěla pochlubit, a tak fotografie posílala i svým kolegyním, aby se u nich také pobavily. To ale neměla dělat, protože na Kristen vše prasklo.

Kámen úrazu byl v tom, že si Kristen neměla pacienty v kómatu co fotit a už vůbec neměla fotky nikomu posílat nebo se se svojí úchylkou chlubit. K nechutným hrátkám totiž od pacientů neměla žádný souhlas, takže se jednalo o trestný čin.

Pokud si ale myslíte, že Kristen v Americe šla na několik let do vězení, jste na omylu. Vyvázla jenom s podmínkou a musela odevzdat ošetřovatelskou licenci. Tak si bude muset zdravotní sestřička najít jinou zábavu nebo úchylku, která ji bude bavit celý den.

Související články

Další články