Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Očima muže: Těchhle 5 věcí potřebují muži ve vztahu, aby byli šťastní!

Ke štěstí jim stačí opravdu málo!
Zdroj: archiv
Máte doma chlapa a snažíte se ho udělat šťastným? Pak už se nemusíte namáhat, stačí splnit těchto 5 věcí a budete mít doma toho nejspokojenějšího chlapíka pod sluncem. Je to tak jednoduché a my do teď marnili svůj čas přemýšlením o tom, co jim schází!

Uspokojit muže je asi tou nejjednodušší věcí na světě. Skutečně, muži nepotřebují ke svému potěšení mnoho, a proto si vystačíme se základním seznamem jejich potřeb. Pokud ho budete detailně plnit, nemusíte se bát, že šlápnete vedle.

1. Svoboda

Nic nenadchne muže víc než pocit, že si může dělat téměř vše. Neznamená to, že to dělat bude. Pokud v něm navodíte takový pocit, bude krotký jako beránek.

2. Mužnost

Dejte mu najevo, že právě on je pro vás tím nejlepším, nejkrásnějším, nejsvalnatějším mužem pod sluncem. Bude se vznášet na obláčku.

3. Pocit jedinečnosti

Každý má rád pocit jedinečnosti a hlavně muži. Když si bude muž myslet, že je pro vás něco jako nadsamec, uvidíte, jak mu srdíčko zaplesá.

4. Volný čas pro koníčky

Miluje fotbal, rychlá auta? Pak není nic jednoduššího než mu pro tento koníček vymezit určitý prostor a čas. Bude vás milovat jako nikdy.

5. Uznání

Važte si ho za to, jaký je a co pro vás dělá. Pokud už všechno berete jako samozřejmost, budete dostávat čím dál tím méně.

Související články

Další články