Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Ochrnutý Michal Jančařík moderovat počasí prostě nemůže, uvedl kolega z Novy

Michal Jančařík se pomalu vrací do života.
Zdroj: Facebook.com - K. Mráčková
+ Dalších 6 fotografií
Moderátor Michal Jančařík (41) by se rád vrátil na Novu a zase moderoval Počasí. Ale není to možné. Hledá se pro něj tedy zcela nová role.

Michal Jančařík se o víkendu objevil na Nově a doprovod mu dělala kolegyně a kamarádka Karla Mráčková. Televize Nova se k problému postavila čelem a Jančaříkovi, který je momentálně upoután na invalidní vozíček, nabídla pomocnou ruku.

Jenže k moderování milovaného Počasí se Jančařík vrátit nemůže. Není to prostě možné.

„Celé studio na Počasí je naprogramováno na člověka, který stojí. Je to klasický Kinect, kdy moderátora snímá několik kamer, které reagují na jeho pohyb. Není možné to prostě jen tak přestavit a přizpůsobit vozíčkáři,“ prozradil jeden z Jančaříkových kolegů.

Jančařík to ví a momentálně se pro něj hledá jiný pořad. Například by mohl moderovat Volejte Novu nebo Sportovní noviny. „Já si nic vybírat nebudu, ani nechci. Je to čistě na rozhodnutí Novy,“ uvedl Jančařík pro Blesk.

Pořád ale věří tomu, že ochrnutí je jen dočasné. A pokud se na nohy postaví, bude Počasí znovu jeho.

Související články

Další články