Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ochotská rok po svatbě utekla z domova! Je tohle konec pohádkového manželství za těžké prachy?

Konec manželství?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 15 fotografií
Michaela Ochotská a tenista Lukáš Rosol jsou na první pohled dokonalý manželský pár... Ale i v ráji se může objevit pěkná bouřka!

Není to tak dlouho, co tenista Lukáš Rosol (31) se svojí manželkou a bývalou moderátorkou Michaelou Ochotskou (31) slavili čtvrté výročí seznámení a rok od jejich svatby, která nebyla zrovna tou nejlevnější. Vždyť už jen žádost o ruku proběhla za nekřesťanské peníze v Paříži!

Nyní nastal absolutně nečekaný zvrat v jejich vztahu, přestože jej Michaela prezentovala do posledního dechu jako ten nejdokonalejší vztah pod sluncem.

Bývalá moderátorka TV Nova už prý (podle svých blízkých známých) tráví všechny noci mimo společný dům v Benicích, který pro svoji tříčlennou rodinku tak dlouho luxusně zařizovala. Manželství podle všeho prochází už nějakou dobu těžkou krizí. Před pár dny vše dokonce vygradovalo k tomu, že Michaela sbalila sebe, syna Andrého (1) i pejska, rhodeského ridgebacka Charlieho a odstěhovala se od manžela pryč!

Jejím novým domovem jsou teď sousední Nupaky, kde bydlela ještě jako svobodné děvče, píše Blesk.cz, který o rozchodu informoval jako první. Jeden z možných důvodů manželské krize je údajně také fakt, že Michaela už delší dobu nepracuje, přestože v minulosti byla v jednom kole. Role maminky na mateřské jí možná až tak moc nevyhovuje a chybí jí pracovní nasazení a osobní finanční nezávislost.

Jak tato na první pohled pohádka dopadne? To nám ukáže až čas…

Související články

Další články