Moderátorka Míša Ochotská (28) je v Paříži, kde se díky tomu zatím daří její momentální oběti, tenistovi Lukáši Rosolovi (27), jenž je na kurtu úspěšný především díky nově objeveným sexuálním technikám vnadné Míši, která je odměňována nákupy v těch nejlepších obchodem s luxusním zbožím nad Seinou.

Zajímavé je, jak se Ochotské daří vzít si dopředu dovolenou tak, aby mohla na svého miláčka kreditně dohlížet po celou dobu pařížského pobytu. Náš obvykle dobře informovaný zdroj z Novy a zároveň blízký kolega Míši má jasno: „Klasika, vezme si týden dovolenou a pak si, když je potřeba, přehazuje směny, dá se tak s trochou vynalézavosti získat i další tejden,“ popisuje zdroj systém, díky kterému si může Ochotská pobyt v Paříži libovolně protáhnout tak, aby si toho na Barrandově nikdo příliš nevšiml.

„Máša“ bere tenistu pořádně hopem. V redakcích bulvárů už se uzavírají sázky, zdali ho dokáže přes romantické letní zásnuby dokopat ještě letos před oltář bez předmanželské smlouvy, což je momentálně vysoce pravděpodobné. Ochotská chce dítě a Lukáš je naprosto ideální potenciální otec, mladý, hezký, bohatý, naivní a snadno manipulovatelný, co víc si přát. A my říkáme mocné ANO, protože Rosolovi se poslední půlrok daří a k tomu je potřeba pohoda v osobním životě. A ta tam je.