Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Obsluha, jak se patří! Míša v tom má jasno: „Musím vypadat užitečně pro svého budoucího manžela!“

+ Dalších 16 fotografií
Pokud se v téhle zemi najde budoucí manžel pro Míšu z Prostřena, nemusí se vůbec bát ozvat. Míša v tom má totiž jasno a ve svém posledním videu, kde spolu se slepou Žanetou polonahé parodují Prostřeno, vyzývá, aby jí lidé ukázali lásku, a chce působit jako dobrá hospodyňka.

„Musím vypadat užitečně pro svého budoucího manžela!“ zahlásila Míša při šťouchání brambor. A užitečně rozhodně polonahá u vaření působí. Její skills sice nespočívají ve schopnosti uvařit dobrou „žranicu“, zato vás ale obšťastní svými pevnými, umělými prsy a celkem dobrou postavou!

Jako servírka však Míša vyloženě vyniká. S vínem a slivovicí jí to tedy jde a nikdo nezůstává dlouho na suchu včetně jí samotné. Svým hostům radostně dolévá jednu sklenku za druhou a nikoho nenechá trýznit žízní. Míša je prostě užitečná!

Potetovaná kráska v pořadu Prostřeno několikrát dokázala, že vaření není její silnou stránkou, a tak vsadila na své poněkud účinnější zbraně a společně se svou neméně slavnou sestrou odhalila světu, co se dá. Šoubyznys chtějí holky dobýt právě tím, že budou polonahé vyvádět na internetu. Zatím se jim to daří a svými videi skutečně boří internet.

Uvidíme, jestli se holkám jejich sen splní a zboří celé Česko. Také držíme palce Míše, aby si s pomocí svých videí našla toho správného manžela, který si jí bude vážit takovou, jaká je, a ukáže jí skutečnou lásku. Možná budeme držet palce i tomu budoucímu manželovi, bude to potřebovat.

Související články

Další články