Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Obrovský trapas pro páníčky! Během venčení se pes zavrtal do keřů a vrátil s tímhle obřím černým…

Galaxy a jeho úlovek!
Zdroj: Facebook
Psi se během procházky dokážou vynořit s kdejakým úlovkem, který může páníčka naprosto odzbrojit. Ale když se labrador Galaxy vyhrabal z keřů s tímhle, tak to s jeho venčiteli málem seklo!

Amy Brown a Natalie Ferguson se živí tím, že páníčkům s časově náročným zaměstnáním venčí přes den pejsky. Vyrazili takhle s několikačlennou smečkou na procházku po své obvyklé trase. Psy nejdřív rozrušil letící dron a od té doby byli víc akční než obvykle.

Najednou dobrácký labrador Galaxy zmizel v keřích a nadšeně tam čmuchal. Když se vrátil, měl v hubě obří černé dildo! A co hůř! Vůbec ho nechtěl pustit! Se svou kořistí se nechtěl dělit a hrdě si ji nesl až domů. Venčitelé se mohli propadnout studem, když se jim na cestě zpátky smáli sousedé. Galaxy ale nezměnil názor a celou dobu si svůj „aportíček“ držel v čumáku.

„Něco takového jsem nikdy neviděla. Galaxy se k nám vracel a já si jenom říkala: Že to není… To nemůže být ono… To určitě nebude… A bylo!“ popsala první dojem z pohledu na umělý penis gigantických rozměrů.

„Navíc nám sexuální hračku odmítl dát a hrdě si ji po zbytek procházky nesl,“ dodává Amy.

Majitelé psa se královsky bavili a později dildo z legrace věnovali jako trofej vítězi místní fotbalové ligy.

Chcete si přečíst další bizarní dildo story? Klikněte ZDE.

Související články

Další články