Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Obrovská tragédie: Ornella dohnala nebohého starce Koktu k oltáři! Je to jeho definitivní konec?

Ornella se právě stala Koktovou a Partyšová s Pepou navždy nemluvící.
Zdroj: archiv free1.cz
+ Další 4 fotografie

Všichni, kdo mají tu čest znát myslitelku, módní návrhářku, rasistku, národní buditelku a budoucí šéfku české Mensy Ornellu Štikovou (21), jsou teď s myšlenkami u seniora Josefa Kokty (57), díky kterému se Ornella stala dnes jeho ženou a stala se paní Koktovou!

Kokta má sice milující matku svého dítěte, která prý vyniká v orálním sexu tak, že se Gabriela Partyšová (36) může jít zahrabat, ale bude muset strávit zbytek života nejen s „Orny“, ale i její matkou Monikou, což je tandem, se kterým by příčetná většina národa skutečně chtěla mít dvojdomek.

Novopečená paní Koktová Josefa skutečně miluje a ten se kvůli ní v posledním roce začal chovat normálně, to znamená, že už ji nepodvádí, jen ráno vyleze z postele, a netelefonuje si s Partyšovou, která se mu za kariéru a roky v luxusu odvděčila po jeho krachu po svém – proklela Štikovou (která na rozdíl od ní k Pepemu i něco cítí) a přejmenovala syna, kterého s Koktou má, na Partyše.

Ornella je pro Koktu neštěstím i z jiných důvodů než těch, že je chytrá a má normální maminku. Má i velké ambice, jejichž splněním je dle jejího soudu Kokta zárukou.

Toho tak čeká nejen 3× denně sex a 10× v mezidobí céres od tchyně, že je k ničemu a ještě ji neposlouchá, ale také budování její plánované kariéry módní trendsetterky, zpěvačky, tanečnice a bůhví čeho ještě.

Svatba byla podle našich informací velice skromná a platil ji Ornellin tatínek, který je nad věcí, protože už rezignoval dávno.

Novomanželům přejeme jménem celé redakce hodně štěstí a Ornelle ať se jí vyplní i další reálné sny.

Související články

Další články