Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Obří plus size modelka šokovala svět odvážnou fotkou! Kašle na standardy krásy!

Baví vás tenhle výhled?
+ Další 4 fotografie
Pokud se řídíte moderním trendem, který posouvá standardy krásy do, řekněme, obřích rozměrů, z téhle krásky budete nadšeni. Modelka Tess Holiday boří Instagram počtem sledujících, a to převážně díky takto odvážným fotkám.

„Kašlete na standardy krásy,“ napsala k této fotce na svém Instagramu. Mamina, která se podle všeho živí modelingem na ně evidentně kašle. Často svá nevzhledná kila vystavuje na odiv a rozhodně se za ně nestydí. Řadí se tak k zástupu oplácaných baculek, které se převlékají za feministky a snaží se stanovovat nové standardy krásy.

Průkopnicí v tomto směru je slavná modelka Ashley Graham, která za svou práci bere miliony. Razit tento trend se děvčatům docela daří, rozhodně si najdou své příznivkyně, které jen rády budou nazývat svou lenost feminismem a sebeláskou. Na pár špíčcích není nic špatného. Ani na tom, že nějaká mamina po porodu nabere pár kilo. Ovšem čeho je moc, toho je někdy už příliš.

Tess opravdu nevypadá jako řecká bohyně krásy a i když se snaží zaujmout panoramaty a malebnou přírodou v pozadí, její plus size velikost bohužel zastiňuje jakýkoliv malebný dojem, který mohla fotka vyvolat. Ovšem nemylte se, právě proto je tolik oblíbená. Ale tak hlavně, že se má ráda! Jak se vám líbí?

Mohlo by vás zajímat

Další články