Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Oblíbenkyně hokejistů Makarenko a Kovandová předvedly dokonalé prdelky. Která ji má víc k nakousnutí?

Porovnejte, která z holek má hezčí zadničku.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Obě jsou modelky, ale pojí je nejen kariéra před fotoaparátem. Jak Táňa, tak i Lucka mají rády hokej a ke sportovcům s hokejkou v ruce mají velmi blízko. Jenže která z těchto sportovních fanynek má hezčí prdelku? To je opravdu velmi těžké posoudit. Která se vám více líbí, Jágrova či Bahenského zadnička?

Jsou mladé, krásné a obletované lačnými muži. A rozhodně se tomu nedivíme. Když se holky Lucie Kovandová (21) a Taťána Makarenko (25) ukázaly v titěrných plavečkách, tak nejen mužům spadla čelist. Obě dámy se opravdu mohou pyšnit pevným výstavním pozadím.

Holky to ale nemají zadarmo, na svých postavičkách musí dřít. „S přítelem chodíme často cvičit a hlídáme si stravu. Jíme zdravě, jen výjimečně zhřešíme. I když u mě je velký problém čokoláda, té nikdy neodolám,“ prozradila nám sexy Táňa Makarenko, ředitelka soutěže Miss Face.

Oblíbenkyně Jardy Jágra Lucka, která u něj dokonce i přespala v pražském bytě, je na tom podobně. Dvě půlečky jak kaštánky si tvrdě vydřela, sport jí rozhodně není cizí. A ta dřina stála rozhodně za to.

Prostě obě jsou k nakousnutí, nemůžeme se rozhodnout, která z modelek je na tom lépe. To si posuďte sami v naší fotogalerii.

Související články

Další články