Když jsme dělali srovnávačku všech vítězek Miss ČR a České Miss, tak jsme najednou narazili na holčinu jménem Andrea Fišerová (35), kterou absolutně nikdo z nás neznal. Ale přesto je vedená jako Miss ČR 2001. Pamatujete si snad na tuto kudrnatou modelku?

Nikdo, koho jsme se na ni zeptali, v ní nepoznával královnu krásy, spíš se nám lidi ještě vysmáli, že si z nich střílíme. Ale ona i přes všechny nevěřícné pohledy opravdu vyhrála celorepublikovou soutěž krásy!

Nejdřív se totiž Andrea umístila jako 1. vicemiss, kdy korunku přebrala snad nejošklivější Miss v dějinách Diana Kobzanová (34). Ale ta se o titul nejkrásnější holky České republiky připravila sama, když nafotila dost odvážné porno snímky. Bývalý ředitel soutěže Dianu zbavil titulu a předal ho právě Andree, jenže to už asi nikdo nezaznamenal.

Hlavně ta holka se totálně propadla do propasti dějin, a když řeknete její jméno, tak si myslíte, že je to nějaká sousedka odvedle. Je až zarážející, že o ní nikdo neví, o všech Miss všichni něco víme, ale tahle dívenka, která prý nikdy nepila, nekouřila, miluje děti a chce světový mír, jakoby snad ani neexistovala.

Nebo vy si Andreu snad pamatujete? Jestli o ní něco víte, tak nám napište na redakce@extra.cz.