Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Obhájkyně Kramného naznačila, že zabíjet mohla Monika!

Obhájkyně Kramného naznačila, že zabíjet mohla Monika!
Zdroj: Profimedia.cz / Facebook
+ Další fotografie
Jana Rejžková se od začátku celého případu snaží přesvědčit soud o nevině svého klienta Petra Kramného. Během procesu už vyšla s několika tvrzeními, jak se mohla vražda stát a kdo za ni ve skutečnosti může. Po vynesení rozsudku opět šokovala svým prohlášením.

Obhájkyně vraha Petra Kramného má vždy na každou otázku odpověď.

V průběhu soudního líčení dávala jasně najevo svůj nesouhlas se soudkyní Neustále kroutila pohoršeně hlavou.

Po vynesení verdiktu se na ni sesypali novináři Rejžková definitivně smetla ze stolu tvrzení, že vraždil Kramný. Dle jejího mínění to klidně mohla být sama Monika. V rozhovoru pro televizi Prima šokovala tím, co pronesla.

"Nesouhlasím s tou argumentací, nebyl předložen jediný důkaz, který by spojoval mého klienta s úmrtím manželky a dcery. Jediné, co je nezpochybnitelné, je, že byli spolu na jednom pokoji a že byl po celou dobu s nimi. Ano, nemohla to být třetí osoba! Ale byly tam dvě dospělé osoby, takže kdo z nich to tedy udělal?" pokládá si otázku Rejžková.

Ani soud příliš nešetřila. Obula se do soudkyně Gilové. Ta se údajně dopouští u soudu praktik, které byly běžné před rokem 1989.

Jana Rejžková se za každou cenu snaží soud upozornit, že okolnosti smrti Moniky a Klárky nikdy nebyly pořádně objasněny. Podle ní není jasné, co se ve skutečnosti v Egyptě stalo. Neustále tak opakuje otázku: "Co je tedy příčinou zástavy srdce? Tato zásadní otázka není jednoznačně vyřešena, jsou v ní závažné pochybnosti a soudkyně měla v pochybnostech rozhodnout ve prospěch mého klienta. Je to ostudné rozhodnutí."

Při rozhovoru na ní bylo znát velké rozčarování, stejně jako u Kramného matky Ireny Rychlé

O dalších novinkách ohledně případu Petra Kramného vás budeme informovat.

Související články

Další články