Donna od svých dvaceti let přežívala na fast foodu. Denně navíc vypila až 6 plechovek coca-coly. Smažená jídla, v mrazáku schované pizzy a hranolky. Tohle všechno navíc prolévala sladkými nápoji a po své třicítce vážila skoro metrák, konkrétně 96 kilo! „Musíš se sebou něco udělat,“ řekla si.

Našla v sobě ale sílu a začala pořádně makat. Kompletně omezila rychlé občerstvení a hlavně – už nejí žádný cukr! Bílý zabiják byl jejím největším nepřítelem. Když se dozvěděla, že její otec má cukrovku, tak bylo rozhodování ještě jednodušší. Poslední závislost, která jí z minulého stravování zůstala, je cola. Tu už si ale kupuje zásadně v light verzi.

Dnes váží 51 kilo je téměř poloviční! Místo plechovek sladké coly si dá tu bez cukru nebo matcha čaj, místo smažené ryby a hranolků obědvá steak z tuňáka, brambory a fazolové lusky. Sladkosti vynechává a maximálně hřeší proteinovými tyčinkami. Do toho všeho si ještě platí trenéra a pětkrát týdně chodí do posilovny.

Dřina se vyplatila a ona vypadá skvěle. Teď už snad cukrovka nehrozí. Navíc je dobrým vzorem pro svou malou dcerku a manžela.

A jak vypadá dítě, které nikdy v životě nejedlo cukr? To se zase dozvíte ZDE.