Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Obézní puberťačku šikanovali ve škole, tak začala hubnout! Teď je z ní královna krásy! Jak se jí to povedlo?

Keli Kryfko zhubla skoro padesát kilo.
Zdroj: facebook.com

Když bylo Kely Kryfko (23) čtrnáct, byla obézní a vážila přes devadesát kilogramů. Zlí spolužáci se jí posmívali, což ji nakonec motivovalo k tomu, aby začala hubnout. Teď můžou jen závidět, protože z Kely je královna krásy.

Rodačka z Houstonu se rozhodla vyřadit sladké limonády a postupně upravovat jídelníček tak, aby z něj vyřadila smažené věci a další tučné potraviny. Kely začala hubnout a z původní velikosti 24 (česká 3XL nebo 54) se teď může chlubit křivkami modelky. Nejprve se jí podařilo zhubnout kolem třiceti kilo a za další rok dalších třináct kilo. Její váha se díky upravené stravě a cvičení zastavila na pětačtyřiceti kilech.

Kely se odbarvila na blondýnku a přihlásila se do soutěží krásy. Získala tituly Miss Allen 2012, Miss Limestone 2013 a Miss South Texas 2014. Letos v červenci ji čeká boj o titul Miss Texas. „Chcete-li zhubnout půl kila za týden, rozdělte si jídlo na šest menších porcí denně a zaměřte se hlavně na bílkoviny. Samozřejmě je důležité cvičit a za úspěchy se pochválit,“ řeka dívka televizi CBS.

Související články

Další články