Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Obětoval se, aby mámu neznásilnili: Váňa (†16) umíral 2 měsíce v otřesných bolestech!

Zdroj: reprofoto youtube.com
+ Dalších 5 fotografií
Malý hrdina
Vracel se ze školy a spatřil maminku v kaluži krve, kterou chtěl znásilnit rozběsněný soused. Místo toho, aby vzal do zaječích, Váňa (†16) na nic nečekal a na zrůdného muže se s činkou v ruce a s vypětím všech sil vrhl. Silnější protivník mu ale 3kilovým železem rozmlátil lebku tak, že na 9 měsíců upadl do kómatu. Tento týden bohužel zraněním podlehl, v ukrutných bolestech přitom přicházel o život dlouhých osm týdnů.

Vloni v květnu se v ruském Severodvinsku stala tragédie, na kterou se jen tak nezapomene. Školák Váňa Krapivin položil život za svou maminku, kterou se pokoušel jejich soused Roman Pronin zavraždit a znásilnit.

Bezbranné ženě zasadil 27 ran ostrým nožem. Kdyby nepřišel Váňa ze školy dřív, neměla by šanci přežít. Chlapec popadl činku a začal s ní muže mlátit. Ten byl však silnější, železo mu z rukou vyrval a rozmlátil mu s ním lebku.

Váňovi museli odstranit nenávratně poškozenou část mozku. Na dlouhých 9 měsíců upadl do kómatu. Jeho maminka Natalia Krapivina se z útoku zrůdy dávala dohromady rovněž až do letoška. Chlapec měl naději vést v budoucnu relativně normální život, osud ale naneštěstí rozhodl jinak.

Tento týden totiž Váňa vydechl naposledy. Od října jeho oslabené tělo bojovalo s chřipkou. Nemoc byla v bitvě v totální přesile. Zdrcená maminka se teď v Rusku ocitla na pranýři, protože prý umírajícího syna v nemocnici nenavštěvovala. Od úterý, kdy Váňa zemřel, mlčí a nikdo prý neví, co s ní je.

Útočník Roman Pronin byl odsouzen ke 14 letům ve vězení, po chlapcově smrti se ale proces rozjíždí znovu. Z vraždy ve stadiu pokusu se totiž stala vražda dokonaná. Na druhou stranu mříží by se tak už nikdy nemusel podívat.

Související články

Další články