Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Oběšeného zpěváka Linkin Park Chestera Benningtona našli v rezidenci v Los Angeles: Záchranáři nechtěli zprávě o úmrtí nejdřív věřit

Obrovská tragédie!
+ Dalších 25 fotografií
Nečekaná a hlavně tragická událost zasáhla včera celý hudební svět a miliony lidí. Zpěvák a frontman rockové kapely Linkin Park, Chester Bennington, včera dobrovolně ukončil svůj život. Podle dostupných informací se oběsil ve čtvrtek kolem deváté hodiny ranní ve své soukromé rezidenci v Palo Verdes Estates v Los Angeles. Zpočátku této informaci nechtěli věřit jak fanoušci, tak záchranáři. První z nich, kteří dorazili k domu zpěváka, se údajně domnívali, že se bude opět jednat o HOAX. Nebylo by to totiž poprvé.

Skončila jedna velká éra, která se již nikdy nebude opakovat. Včera v mladém věku jednačtyřiceti let odešel frontman rockové kapely Linkin Park, Chester Bennington. Odešel z tohoto světa naprosto stejným způsobem jako jeho dlouholetý kamarád Chris Cornell.

Tato zpráva zasáhla všechny jeho fanoušky po celém světě. Zpěvák se již v minulosti pokusil o sebevraždu. Tentokrát mu to bohužel vyšlo. Ze začátku této tragické události nechtěl nikdo věřit. Na některých diskuzích se dokonce objevila svědectví, která sice nelze ověřit, ale lidé v komentářích popisují, že zprávě o zpěvákovu skonu nechtěli v první chvíli uvěřit ani samotní záchranáři.

Když vyjížděli k rezidenci Chestera, tak si mysleli a hlavně doufali v to, že se jedná jen o další HOAX. V minulosti se totiž rozšířilo poměrně hodně hoaxů, které informovaly o smrti zpěváka. Ještě po hodině si někteří fanoušci nebyli zcela jisti, zda je to pravda, a spekulovali o tom, že to opět nebude pravda. První fotky policie a záchranářů přinesl server tmz.com.

Chester Bennington neměl jednoduchý život. Jeho rodiče se rozvedli, když byl ještě dítě. Zažil také sexuální zneužívání blízkým rodinným člověkem. Byl závislý na alkoholu a drogách, trpěl vážnými depresemi. Prozatím není zcela jasné, proč se rozhodl ukončit svůj život. Spekuluje se o tom, že už nedokázal unést tíhu svého života. Zpěvák po sobě zanechal šest dětí.

Mohlo by vás zajímat

Další články