Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Obdařený Orlando Bloom o uniklých fotkách svého penisu: Není to taková ptákovina, jak se zdá!

Tento způsob léta zná se Orlandovi poněkud nešťastným.
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Orlando Bloom zažívá to, co se většinou stává jeho ženským kolegyním. Jeho odhalené fotky z pláže se dostaly na titulky tištěných i internetových magazínů. Nemá se rozhodně za co stydět a zpěvačka Katy Perry si určitě pořádně užívá, ale pokud si myslíte, že herec nad vším mávl rukou, tak se mýlíte.

Jeden by řekl, že pánové vykouklé nádobíčko nebudou tolik řešit. Většině mužských celebrit totiž takový zájem o chloubu lichotí. Třeba jako Lenny Kravitz, kterému se během loňského letního koncertu ve Švédsku roztrhly kalhoty a na fanynky ve předních řadách vypadlo čokoládové překvapení. Lennymu nakonec ještě kolegové rockeři pogratulovali a sám zpěvák si založil hashtag #penisgate.

Jenomže Bloom si takovou slávu vůbec neužívá. Podle zdrojů z hercova okolí je Orlando pořádně naštvaný a frustrovaný. Dovolená na Sardinii nedopadla podle jeho plánů.

„Katy ho neustále podporuje a naprosto chápe jeho vztek,“ řekl zdroj serveru Hollywoodlife.

„Snaží se ho neúnavně uklidňovat, zatímco on se vyrovnává s trapností celé situace,“ dodal zdroj blízký párečku.

Orlando Bloom si svým „pádlem“ ostudu neudělal, ale určitě je naštvaný. Třeba stejně jako celebrity, kterým hackeři ukradli fotky. Ty můžete najít ZDE.

Související články

Další články